Mājas lapa: http://atletika.lv/

Atverot pirmo no Atlētikas klubiem, mēs vēlējāmies to iekārtot pēc iespējas elegantāku, uzstādot modernu tehniku, izveidojot telpās estētisku vidi, nodarbību vadīšanai piesaistot labus speciālistus un nodrošinot ar profesionālu kolektīvu. Tagad, kad Atlētikas klubu tīkls ir paplašinājies un kopā ir jau pieci klubi, mēs esam ieguvuši pietiekošu pieredzi. Tomēr esam nonākuši pie secinājuma, ka tas nav pietiekoši. Anatomijas un fizioloģijas jomā izglītības līmenis vairākumam cilvēku prasa vairāk zināšanu, bet tieksme nodarbībās pārvērtēt savus spēkus, noved pie tā, ka cilvēkiem ir slikta pašsajūta un kā sekas - treniņu pārtraukšana. Mūsu klubos esam nolēmuši Jums piedāvāt citu pieeju fiziskās kultūras nodarbībām, veicot lielu iekšējo klubu reorganizāciju - sākot ar fitnesa testa izstrādi un ieviešanu, trenažieru zāles sadalījumu zonās un beidzot ar fitnesa programmu standartizēšanu, kas neatkarīgi no kluba vai trenera izvēles nodrošinās nepārprotamu kvalitāti.

Arhīvs
Jūnijs, 2023
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
Trenere: dažādu klašu treniņi gūst lielu atsaucību fitnesa klubu apmeklētāju vidū
Publicēts 28. maijā, 2015.
Kā ierasts, sporta kluba apmeklējums mums saistās ar pastiprinātu slodzi sporta zālē. Taču patiesībā šķidruma izdalīšanās notiek nemitīgi, pat neveicot nekādas fiziskās aktivitātes. Kā vēsta sporta ārsti: caur ādas virsmu dienā vidēji izdalās līdz pat vienam litram sviedru. Tomēr, ne vienmēr vingrojumi saistīti ar fizisko slodzi un intensīviem treniņiem. Kā norāda fitnesa klubu tīkla “Atlētika” galvenā trenere Veronika Kim, dažādu klašu treniņi gūst lielu atsaucību apmeklētāju vidū, jo tie uzlabo ne tikai ķermeni, bet arī atbrīvo prātu un liek mums justies labāk.

Ikdienā mums nākas uztvert ļoti plašu informācijas klāstu, sākot jau ar sabiedriskā transporta kustības sarakstu un beidzot ar reklāmām pie ēku sienām, kuras nemanāmi “ieslīd” mūsu prātos. Lai atbrīvotos no liekās informācijas pārbagātības, lieliski noder ķermeņa un prāta treniņi. Kā, piemēram, Cigun klases treniņā ar vienkāršiem paņēmieniem iespējams strādāt ar savu iekšējo enerģiju, to līdzsvarojot un pilnveidojot līdz tādam līmenim, lai tiktu “izmestas” visas liekās domas un mēs spētu apstrādāt tikai pašu nepieciešamāko informāciju. Vingrojumi ir pavisam vienkārši, tie sastāv no kustību, domu un elpas sakārtošanas. Vienlaikus var kontrolēt gan prātu, gan atbrīvoties no stresa piesātinātās ikdienas.

“Mūsdienās sievietes ir tik ļoti aizrāvušās ar jaunības saglabāšanu, ka iegulda lielus līdzekļus koriģējošajā kosmētikā, tajā skaitā botoksa injekciju veikšanai, dažkārt pat guļas zem skalpeļa, lai novērstu novecošanšs pazīmes. Taču viens no veselīgākajiem veidiem kā cīnīties pret sejas novecošanu ir Face fitness treniņš, kurā jāveic dažādi sejas vingrojumi, un tos regulāri pildot par konsultāciju pie plastikas ķirurga var aizmirst. Vispirms jāsaprot, kā iespējams ietekmēt novecošanu, vairumā gadījumu pārmērīga ādas elastība skaidrojama ar sejas muskuļu saspringumu, kas veido tā saucamās grumbas. ” turpina Veronoka Kim.

Atkāpties no ierastajiem “rāmjiem” un izmēģināt kaut ko jaunu, nekad nav par vēlu. Gluži tāpat kā uzlabojam savu ikdienu, varam pilnveidot arī fizisko aktivitāšu sarakstu. Jaunu vingrojumu iekļaušana treniņu klāstā būtiski uzlabo organisma fizisko stāvokli, kā arī palīdz saglabāt garīgo veselību. 

 


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: