Mājas lapa: http://atletika.lv/

Atverot pirmo no Atlētikas klubiem, mēs vēlējāmies to iekārtot pēc iespējas elegantāku, uzstādot modernu tehniku, izveidojot telpās estētisku vidi, nodarbību vadīšanai piesaistot labus speciālistus un nodrošinot ar profesionālu kolektīvu. Tagad, kad Atlētikas klubu tīkls ir paplašinājies un kopā ir jau pieci klubi, mēs esam ieguvuši pietiekošu pieredzi. Tomēr esam nonākuši pie secinājuma, ka tas nav pietiekoši. Anatomijas un fizioloģijas jomā izglītības līmenis vairākumam cilvēku prasa vairāk zināšanu, bet tieksme nodarbībās pārvērtēt savus spēkus, noved pie tā, ka cilvēkiem ir slikta pašsajūta un kā sekas - treniņu pārtraukšana. Mūsu klubos esam nolēmuši Jums piedāvāt citu pieeju fiziskās kultūras nodarbībām, veicot lielu iekšējo klubu reorganizāciju - sākot ar fitnesa testa izstrādi un ieviešanu, trenažieru zāles sadalījumu zonās un beidzot ar fitnesa programmu standartizēšanu, kas neatkarīgi no kluba vai trenera izvēles nodrošinās nepārprotamu kvalitāti.

Arhīvs
Jūnijs, 2023
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
Atlētika: regulāri treniņi - labākais veids kā uzlabot fizisko izturību un sagatavoties skriešanas maratonu sezonai
Publicēts 2. martā, 2015.
Līdz ar pavasara tuvošanos un skriešanas maratonu pēdējo gadu popularitāti, cilvēki arvien vairāk pievēršas fiziskajām aktivitātēm gan brīvā dabā, gan sporta klubos. Kā norāda fitnesa kluba ''Atlētika'' galvenā trenere Veronika Kim, siltajam laikam tuvojoties, cilvēki sāk daudz regulārāk nākt uz treniņiem, daudziem ir konkrēti mērķi, kurus vēlas sasniegt attiecīgā laika posmā, tādēļ liela daļa no tiem kļūst par patstāvīgiem klientiem, tāpat trenēties turpina tie cilvēki, kam fitness ir dzīvesveids. Liels pieprasījums ir arī pēc grupu nodarbībām, jo plašajā piedāvājumā katrs sev var atrast to vispiemērotāko.

 “Liela daļa fitnesa klubu apmeklētāju jau sāk gatavoties gaidāmajiem sporta pasākumiem un skriešanas maratoniem. Pavasarī un vasarā ir gana plaša skriešanas maratonu izvēle gan Rīgā, gan citās pilsētās. Īpaši apmeklēts ir ''Sieviešu skrējiens'', ''Nordea'' Rīgas maratons, “Nike Riga Run”, tāpat arī “Stipro skrējiens” un citi. Fitnesa klubs ''Atlētika'' aicina sportot gribētājiem trenēties un sagatavoties maratoniem gan ar treneru palīdzību, gan individuāli, gan grupu nodarbībās, sniedzot atbilstošu sporta inventāru un nepieciešamo palīdzību. Tieši treniņu regulārs apmeklējums dod rezultātus, nav tik svarīgi, vai cilvēks to dara patstāvīgi, grupā vai ar trenera palīdzību, galvenais ir vēlēties sasniegt mērķi un pie tā strādāt. Reizēm kādā no maratoniem kopīgi piedalās mūsu kluba apmeklētāji, kā arī darbinieku un treneru kolektīvs,” turpina Veronika Kim.

''Uz grupu nodarbībām ir daudz vieglāk atnākt kā trenēties vienai. Ir dažāda veida iespējas, piemēram, esmu bijusi gan uz aerobiku, pilatēm, velo treniņiem un jogas nodarbībām, zinu, ka vēl ir tik daudz iespējas, kurs nemaz vēl neesmu paguvusi izmēģināt. Katru reizi nodarbību struktūrā ir izdomāts kaut kas jauns. Treneri, lai arī strādā ar grupu kopumā, tomēr pievērš uzmanību arī katram atsevišķi palabojot vai iesakot, kā labāk izpildīt konkrēto vingrinājumu. Šobrīd vēlos sagatavoties 21 kilometra distancei Nordea maratonā, katru gadu ap šo laiku jau sāku treniņus un šogad distanci palielināšu. Man patīk izmēģināt jaunas lietas, tāpēc labprāt apmeklēju grupu nodarbības, tas arī sniedz stimulu nākt un darīt, jo grupā ir vieglāk,'' norāda pasniedzēja Ilze Priedīte no Rīgas.

Visi fitnesa klubi “Atlētika” ir atvērti katru darba dienu no plkst. 07:00 līdz 23:00 un brīvdienās no plkst. 09:00 – 21:00.

 


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: